Vestuviniai saldainiai

Vestuvių planavimas – nemenkas iššūkis, ypač jeigu šią ypatingą šventę planuojate patys. Juk taip norisi, kad viskas atrodytų nepriekaištingai: dekoracijos tarpusavyje derėtų su kitomis šventinėmis detalėmis, svečiai jaustųsi jaukiai ir vertinami, o šventei pasibaigus, visi dar ilgai su malonumu prisimintų jos akimirkas. Jeigu kaip tik šią akimirką planuojate jungtuves, šiame straipsnyje rasite konkrečias idėjas ir pavyzdžius, kokias šventines detales galite sukurti naudodami šokoladą, kokiomis šokoladinėmis dovanėlėmis galite padėkoti savo šventės svečiams ir ką padovanoti patiems mažiausiems šventės dalyviams. Rengiant straipsnį, savo pastebėjimais ir patarimais sutiko pasidalinti vestuvių vedėja ir planuotoja Benita Narkevičiūtė.

DSC_0221

Padėka svečiams – simbolinė saldi dovanėlė

Įprasta, kad jaunieji kiekvieno svečio vietoje paruošia dovanėlę, išreikšdami padėką, kad šis jiems svarbią dieną yra kartu. Dažniausiai tokios dovanėlės būna simbolinės – su jaunųjų inicialais, padėkos žodžiais ar palinkėjimais.

Benita Narkevičiūtė atkreipia dėmesį: “Kam reikalingi daiktai, kurie pasibaigus šventei, neabejotinai atsidurs stalčiuje, kai tą patį efektą galima sukelti padovanojant suvalgomą dovaną? Šokoladas – praktiška, skanu ir originalu. Be viso to, šokoladinių gaminių kaina, lyginant su kitomis alternatyvomis, nėra didelė. Saldumynai vestuvėse yra žaisminga ir naudinga ne tik jauniesiems, bet ir svečiams. O jeigu šokoladines dovanas dar ir suasmenintumėte – ypač nuoširdu.”

Ruošiant padėkos dovanėlę, patariame skirti dėmesį ne tik išvaizdžiai pakuotei, bet ir turiniui, juk nenorite, kad Jūsų svečias suvalgytų patį neskaniausią saldainį pačioje gražiausioje pakuotėje… O juk ir grožį, ir skonį tikrai galima suderinti. Štai keletas skaniausių ir gražiausių idėjų.

Buteliukai

Gardūs aviečių gabaliukai ir liofilizuotos mėlynės šokolade stikliniuose buteliukuose.

Dovanėlė Ačiū 3

Pieninio šokolado saldainiai su neskaldytu lazdyno riešutu, įpakuoti skaidrioje dėžutėje.

Dovanėlė Ačiū

“Marmurinė” dražė – migdolo riešutas baltojo šokolado glaiste su švelniu cinamono poskoniu.

Dovanėlė Ilgai ir Laimingai

Krepšelis “Ilgai ir laimingai” su aukso spalvos folijoje įvyniotais šokoladiniais saldainiais, pagardintais neskaldytu graikiniu riešutu.

Maišelis su širdele 2

Traškūs migdolai pieniniame šokolade, įpakuoti maišelyje su širdele ir padėkos tekstu kitoje pusėje.

DSC_0308

Smulki simbolinė dovanėlė su padėkos žodžiu “ačiū” ir inicialais – pieninio šokolado saldainis su neskaldytu lazdyno riešutu.

Raudona širdelė

Šokoladinė širdelė raudonos spalvos folijoje su padėkos žodžiu “ačiū” ir inicialais.

DSC_0193

Balta metalinė dėžutė “Vienas kitam” su šokoladinėmis širdelėmis viduje ir inicialais.

Padėkos dovanas suasmeninti galite ne tik naudodami korteles ar lipdukus , bet ir tekstilines juosteles.

Stalo kortelės – saldainiai su vardu

Vardo kortelės taip pat labai reikšminga šventinio stalo detalė. Pateikiame kelias originalias idėjas, kaip įprastas popierines stalo korteles galite pakeisti saldžiomis šokoladinėmis stalo puošmenomis.

Vardo kortelė

Baltojo šokolado triufelis su champ-krem įdaru.

Vardo kortelė 2

Šokoladinis saldainis su neskaldytu graikiniu riešutu.

Norint išvengti spalvų įvairovės, vardo kortelių spalvą patariame derinti su kitomis vestuvėse dominuojančiomis spalvomis.

Dovanos vaikams

Benitos Narkevičiūtės nuomone, vestuvėse vaikų dovanėlės galėtų skirtis nuo suaugusiųjų. Juk dažnai suaugusiems dovanojame tai, ko vaikai visai nemėgsta, o juk ir vaikams daug smagiau gauti kažką tikrai vaikiško. Kelios dovanų idėjos vaikams.

Karameliniai ledinukai

Karameliniai ledinukai su įvairiais nuotaikingais piešinėliais be sintetinių dažiklių. Nepakeičiami karštomis vasaros dienomis, kada šokoladas vaikų rankose ypač tirpsta.

Laiminga diena šypsenėlės

Pieninio šokolado šypsenėlės.

DSC_0242

Vaikų mėgstamiausi kramtomos karamelės kubeliai: braškių, obuolių ir apelsinų skonio.

Kitos dovanos

Pašnekovė pastebi: “Jaunavedžiai savo šventėje apdovanoja visus, bet retai save, o juk tai – jų šventė, galima pasidovanoti vienas kitam kažką simboliškai saldaus”.

Šokoladinės dovanos taip pat sėkmingai naudojamos ir kaip prizai už įvairias veiklas, o jų vestuvėse būna pačių įvairiausių. Tokie prizai gali būti lengvai individualizuojami pagal žaidimo tematiką, prisegant jiems korteles su tam tikrais užrašais arba parenkant atitinkamą šokolado gaminį, pavyzdžiui, šokoladinę figūrą batelį, butelį, angeliuką ar kt.

O štai patarimas ieškantiems, ką originalaus įteikti jauniesiems, kai šie, vietoje įprastai dovanojamų gėlių, prašo juos pasveikinti saldainiais ir kava.

Butelys

Dovana “Šeimos kraitis” – stiklinis butelis su aštuonių skonių kramtoma karamele kiekvienai progai (kokiai progai skirtas kiekvienas skonis, skaitykite ant butelio sudėties etiketės). Kiekis – 960 g. 

Idėjas galime įgyvendinti kartu!

Daugiau informacijos teirautis galite +370 647 83833 (Kaune) ir +370 693 10981 ​(Vilniuje).

Nėra komentarų

Parašykite komentarą